Danssız Yaşamak İstemiyorum Diyorsanız...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

ARKADASLAR İSTEKLERİNİZİ BURAYA YAZABİLİRSİNİZ

quake
    quake
    Süper Üye
    Süper Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 112
    Doğum tarihi : 25/07/89

ARKADASLAR İSTEKLERİNİZİ BURAYA YAZABİLİRSİNİZ Empty ARKADASLAR İSTEKLERİNİZİ BURAYA YAZABİLİRSİNİZ

Mesaj tarafından quake Ptsi Ekim 27, 2008 4:52 pm

sitede nelerin olmasını istiyorsanız istekte bulunabilirsiniz veya şu şoyle bu boyle olsa daha iyi olur diyebilirsiniz...
    bboy fiyaming
    bboy fiyaming
    Orta Sınıf
    Orta Sınıf

ARKADASLAR İSTEKLERİNİZİ BURAYA YAZABİLİRSİNİZ Empty Geri: ARKADASLAR İSTEKLERİNİZİ BURAYA YAZABİLİRSİNİZ

Mesaj tarafından bboy fiyaming Salı Ekim 28, 2008 10:06 pm

site tam takır abi ne olmasını bekliyozkii Very Happy herkese ii eylenceler demekten başka bişi gelmzz yanii hehehe
    bboy fiyaming
    bboy fiyaming
    Orta Sınıf
    Orta Sınıf

ARKADASLAR İSTEKLERİNİZİ BURAYA YAZABİLİRSİNİZ Empty Geri: ARKADASLAR İSTEKLERİNİZİ BURAYA YAZABİLİRSİNİZ

Mesaj tarafından bboy fiyaming Salı Ekim 28, 2008 10:29 pm

abi biliiyorum saçma gelicek Very Happy daha deminki mesajdan sonra ama bi istediim çıktıı Very Happy Breakdance yapıyorum ama vicut oluşmadı diolar bunu nasıl yapıcaklar bununla ilgili bi ant. çizelgesi yada bunun gibi bişi açarsan abi çok sevnicem sonicte bitane verdi onu denemiştim ii olduu sonraları hafif geldii Very Happy kendi uyguladıın bişi varmı ?
    quake
    quake
    Süper Üye
    Süper Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 112
    Doğum tarihi : 25/07/89

Mesaj tarafından quake Çarş. Ekim 29, 2008 10:30 am

valla benim vucudum dansla gelişiyo baska hicbirseye gerek olmadığını dusunuyorum ben.sadece dansınızı edin bence...
    piKa'chu
    piKa'chu
    Alparslan Breakers Ailesi
    Alparslan Breakers Ailesi

Erkek Mesaj Sayısı : 76
    Doğum tarihi : 01/10/90

Mesaj tarafından piKa'chu Çarş. Ekim 29, 2008 2:42 pm

bboy fiyaming demiş ki:abi biliiyorum saçma gelicek Very Happy daha deminki mesajdan sonra ama bi istediim çıktıı Very Happy Breakdance yapıyorum ama vicut oluşmadı diolar bunu nasıl yapıcaklar bununla ilgili bi ant. çizelgesi yada bunun gibi bişi açarsan abi çok sevnicem sonicte bitane verdi onu denemiştim ii olduu sonraları hafif geldii Very Happy kendi uyguladıın bişi varmı ?

Böyle bir konu vardı zaten akradaşım biraz kurcala bulursun. Smile
    b-boystrike
    b-boystrike
    Süper Üye
    Süper Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 105
    Doğum tarihi : 07/04/91

Mesaj tarafından b-boystrike Cuma Ekim 31, 2008 3:32 pm

olsun olm adam quake e özel sormak istiyor Razz Very Happy:D:D
    bboy fiyaming
    bboy fiyaming
    Orta Sınıf
    Orta Sınıf

Mesaj tarafından bboy fiyaming C.tesi Kas. 01, 2008 7:44 pm

piKa'chu demiş ki:
    bboy fiyaming demiş ki:abi biliiyorum saçma gelicek Very Happy daha deminki mesajdan sonra ama bi istediim çıktıı Very Happy Breakdance yapıyorum ama vicut oluşmadı diolar bunu nasıl yapıcaklar bununla ilgili bi ant. çizelgesi yada bunun gibi bişi açarsan abi çok sevnicem sonicte bitane verdi onu denemiştim ii olduu sonraları hafif geldii Very Happy kendi uyguladıın bişi varmı ?

Böyle bir konu vardı zaten akradaşım biraz kurcala bulursun. Smile

tmm kusura bakma Very Happy geç olduu ama sonunda bldum Wink

Forum Saati Cuma Mayıs 10, 2024 12:20 pm